Latest Posts

Люди відчувають справжнє щастя, если займаються сексом Частіше сусідів

< ! - tend -> Last дослідження віявіло найважлівішій джерело щастя для всіх людей-Переконаний в тому, что у сусідів секс буває в разї менше, чем у них самих. Дослідження показало, что це доходи, трімають людей у??ПОВНЕ задоволенні, если ЦІ дві… (READ MORE)

Смачний продукт, який захистить серце

Сьогодні фініками замінюють солодощі, вживаючи їх замість печива і цукерок. Але перш на Сході фрукт мав репутацію не тільки десерту, а й продукту, що володіє рядом унікальних властивостей. Чим же корисний фінік? Мрієте про гарну, підтягнутою спині? З цим комплексом… (READ MORE)

Що потрібно знаті про секс по телефону

< ! - tend -> Телефонний секс є свого роду сумішшю сексу и мастурбації з партнером. Одна сторона, що не турбуючісь, передает свои Власні фантазії, Які розігрує в своїй Голові, а другий вікорістовує еротічні сигналіз, Які подає партнер.

Вчені виявили смертельно небезпечний вірус

У Європі вчені виявили нову небезпечну інфекцію, що міститься в курячому м’ясі. Нова інфекція здатна призвести до катастрофічних наслідків, потрапивши в людський організм. Знайдений вірус містить в собі мутований ген, здатний зробити його стійким до відомим сьогодні антибіотиків.

Відпочинок в Криму, туризм у Криму

< ! - tend -> З настанням літа всі ми замислюємося про те, де і як провести канікули або відпустку. Якщо ви не прагнете відправитися за кордон, але хочете відпочити на морському узбережжі, ваш вибір Крим . Теплі води Чорного… (READ MORE)

Ефективні способи боротьби з мігренню

Методи, які можуть допомогти при такому недугу, як мігрень. Гостра головний біль, яка здатна посилюватися при яскравому світлі, гучних звуках, різких запахів… спостерігається пригнічений стан у людини, нудота… все це є симптомами мігрені.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) розпочала глобальну кампанію, покликану скоротити споживання алкоголю

Фахівці міжнародної організації почали складати проект глобальної стратегії щодо скорочення негативного впливу на здоров’я людей, що викликається вживанням спиртного.

Звичайне мило і вода краще антибактеріальних речовин

На думку Канадської Асоціації CELA такі бактеріальні добавки, як триклозан і триклокарбан, не повинні міститися в побутовій хімії. Члени асоціації впевнені, миючі засоби з антибактеріальними добавками повинні бути заборонені до продажу, оскільки вони несуть серйозну загрозу здоров’ю людей та екології.

Дитячі інфекції ведуть до психозів

Результати одного з нових досліджень, опубліковані в журналі Schizophrenia Bulletin, припускають, що госпіталізація дітей в зв’язку з розвиненим інфекційним захворюванням може збільшити індивідуальний ризик настання неаффектівного психічного розладу, наприклад, шизофренії.