Latest Posts

Основні правила швидкого метаболізму

Завдяки швидкому метаболізму ми худнемо, тримаємо вагу або тупцюємо на одному місці. Ознайомся з простими правилами правильного метаболізму і не роби більше «похудательной» помилок. 1. Їж часто Як ти думаєш, чому всі дієтологи твердять про те, що прийом їжі повинен… (READ MORE)

Анджеліна Джолі больше не хочет народжуваті дітей

< ! - tend -> В інтерв’ю Анджеліна Джолі оголосила, що більше не горить бажанням вкотре стати матір’ю. Актриса вважає, що народжувати ще дітей вона не готова і в даний час її та чоловіка більше турбує питання, щоб виховати шістьох… (READ MORE)

Шляхетна жертва для донора нирки обернулася трагедією

Успішний англійський бізнесмен вирішив здійснити добру справу – пожертвувати свою нирку важко хворому батькові, який потребував трансплантації цього органу. Однак через недбалість хірургів, які проводили операцію, донор став інвалідом і сам потребував пересадки нирки. Єдиною втіхою нещасному може служити той… (READ MORE)

Тепер колір очей можна поміняти за 15 хвилин і назавжди

Вчені повідомили, що для тих, кому не подобається колір своїх очей, і хочеться його поміняти, тепер розроблена особлива унікальна операція. Вона дозволяє поміняти колір райдужної оболонки. Подібне можливо завдяки тому, що хірурги імплантують штучний імплант. Не секрет, що для володарів… (READ MORE)

Правильна меблі для вдалого пікніка кондиционер в Одессе

Скоро весна, а значить час туристичних походів, вилазок на природу і пікніків. Пояснювати, що це таке, немає потреби. Давайте краще поговоримо про те, як підготуватися до цих заходів, щоб зробити їх комфортніше і приємніше.

Вводиться заборона на куріння в автомобілі

Англійські вчені вважають, що куріння в автомобілях дуже небезпечно для дітей. Навіть, коли вікна відкриті, концентрація шкідливих речовин у 3 рази вище, ніж при курінні в приміщенні, вважають експерти. Дослідники з Aberdeen University виявили, що куріння в особистому автомобілі може… (READ MORE)