Latest Posts

Яким повинен бути весільний стиліст

Весілля – це захід клопітка і щоб все пройшло, як кажуть, без сучка і задирки, краще підібрати для нареченої вірних помічників, одним з яких є весільний стиліст. Як правило, це професіонал, який прекрасно володіє основами стилю, і вміє поділиться ними… (READ MORE)

Хімічна завивка волосся

Зовнішність кожної людини неповторний. Часом, зустрічаючи подібні обличчя, захоплюєшся законами природи і генетики. За допомогою правильно підібраною зачіски можна змінювати форму обличчя, наближаючи її до ідеалу. Якщо хочете підкреслити красу привабливими локонами, то хімічна завивка на м Кольоровий бульвар стане… (READ MORE)

Ламінування волосся

Ламінування волосся є процедурою догляду за волоссям, яка забезпечує стійкою захисною плівкою, що містить зволожуючі і живлять речовини. У ролі засобу для ламінування виступає безбарвний барвник для волосся, який заснований на натуральних компонентах, що не містить перекису водню і аміаку.

Смак африканської савани у вас вдома

Як часто всім нам хочеться, повернувшись додому після роботи, розслабитися і відпочити в приємній спокійній обстановці. У цьому нам може допомогти африканська тематика в інтер’єрі приміщень. І зовсім не обов’язково затівати важкий капітальний ремонт з кардинальними змінами. Часом досить поміняти… (READ MORE)

Широкоформатний друк – прекрасна можливість освіжити інтер’єр

Про оригінальному дизайні своєї квартири, напевно, мріють багато. І сьогодні це бажання легко втілюється в життя. А допоможе цьому друк широкоформатний, за допомогою якої і можна створити самий незвичайний і сміливий інтер’єр.

Домашня піца: секрети приготування

Піца для багатьох стала одним з найулюбленіших страв. Адже її дивовижний смак, особливий аромат і неповторний зовнішній вигляд не залишають байдужим нікого. Приготувати це блюдо не дуже складно. Давайте дізнаємося, основні секрети приготування піци в домашніх умовах.

Створюємо настрій в кімнаті за допомогою світла

Якщо вам набрид ваш інтер’єр, замініть люстру, хоча б в одній з кімнат, і ви побачите, як це приміщення заграє новими фарбами. До речі, магазин www. skylight. kiev. ua пропонує величезний вибір люстр і бра за доступними цінами.

Анфіса Чехова останнім часом не хоче працювати

Всі знають, що Анфіса Чехова з чоловіком і дитиною відпочивала в Греції, і ось відпустку підійшов до кінця, але теледіва не поспішає на роботу. Ще там в Греції, в останній вечір подумалося, як же не хочеться працювати. Необходимы быстро сделать… (READ MORE)