Latest Posts

Чим ми хворіємо в дощ?

Список осінніх захворювань має всього одне простеньке відміну – він довший, ніж в інших сезонах Біль у суглобах Ревматичні і інші болі в кістковій системі потрапили в осінній список захворювань невипадково: вже дуже погана ця пора – осінь. А перед… (READ MORE)

Осінньої депресії не існує

Для багатьох з нас осінь асоціюється з вогкою погодою, постійним дощем, безрадісним настроєм і цілодобової сонливістю. Коли небо за вікном сіре і похмуре, на душі нерідко стає теж якось тоскно. Причому такий стан може затягнутися надовго, аж до зими. Постійно… (READ MORE)

Чому болять ноги нижче колін

Якщо у людини болять ноги нижче колін – це симптом численних захворювань. Область гомілки складається з декількох груп анатомічних структур: м’язи, зв’язки, великої та малої гомілкових кістки, сукупність нервових сплетінь, судин.

Люди відчувають справжнє щастя, если займаються сексом Частіше сусідів

< ! - tend -> Last дослідження віявіло найважлівішій джерело щастя для всіх людей-Переконаний в тому, что у сусідів секс буває в разї менше, чем у них самих. Дослідження показало, что це доходи, трімають людей у??ПОВНЕ задоволенні, если ЦІ дві… (READ MORE)