Latest Posts

Основні правила швидкого метаболізму

Завдяки швидкому метаболізму ми худнемо, тримаємо вагу або тупцюємо на одному місці. Ознайомся з простими правилами правильного метаболізму і не роби більше «похудательной» помилок. 1. Їж часто Як ти думаєш, чому всі дієтологи твердять про те, що прийом їжі повинен… (READ MORE)

Анджеліна Джолі больше не хочет народжуваті дітей

< ! - tend -> В інтерв’ю Анджеліна Джолі оголосила, що більше не горить бажанням вкотре стати матір’ю. Актриса вважає, що народжувати ще дітей вона не готова і в даний час її та чоловіка більше турбує питання, щоб виховати шістьох… (READ MORE)

Шляхетна жертва для донора нирки обернулася трагедією

Успішний англійський бізнесмен вирішив здійснити добру справу – пожертвувати свою нирку важко хворому батькові, який потребував трансплантації цього органу. Однак через недбалість хірургів, які проводили операцію, донор став інвалідом і сам потребував пересадки нирки. Єдиною втіхою нещасному може служити той… (READ MORE)

Тепер колір очей можна поміняти за 15 хвилин і назавжди

Вчені повідомили, що для тих, кому не подобається колір своїх очей, і хочеться його поміняти, тепер розроблена особлива унікальна операція. Вона дозволяє поміняти колір райдужної оболонки. Подібне можливо завдяки тому, що хірурги імплантують штучний імплант. Не секрет, що для володарів… (READ MORE)

Правильна меблі для вдалого пікніка кондиционер в Одессе

Скоро весна, а значить час туристичних походів, вилазок на природу і пікніків. Пояснювати, що це таке, немає потреби. Давайте краще поговоримо про те, як підготуватися до цих заходів, щоб зробити їх комфортніше і приємніше.

Вводиться заборона на куріння в автомобілі

Англійські вчені вважають, що куріння в автомобілях дуже небезпечно для дітей. Навіть, коли вікна відкриті, концентрація шкідливих речовин у 3 рази вище, ніж при курінні в приміщенні, вважають експерти. Дослідники з Aberdeen University виявили, що куріння в особистому автомобілі може… (READ MORE)

Книга – найкращий підручник здоров’я

Здорова людина – це не тільки той, у кого відсутні фізичні дефекти і хвороби. Головна складова здоров’я – це поєднання фізичної, психічної та духовної сфер. Щоб бути здоровим потрібно дотримуватися культуру здоров’я, яка включає в себе всілякі досягнення суспільства, освіту,… (READ MORE)

Не влаштовують волосся? Зробіть нарощування

Чи не для кого не секрет, що в далекі часи довгим волоссям нікого не можна було здивувати, зараз же навпаки при вигляді довгих красивих волосся мимоволі обернешся помилуватися ними, а всім іншим дівчатам тільки й залишається милуватися красою. Ну, а… (READ MORE)

Оригінальні подарунки: що вибрати?

Дарувати подарунки доводиться по різному нагоди і від цього залежить і вибір подарунка. Бувають обставини, коли цінність презенту визначається не його розмірами і вартістю, а оригінальністю і проявленим увагою. У таких випадках виручають подарунки з родзинкою.